mgr Agata Wojnarowska

Dlaczego nasze Biuro Rachunkowe w Bielsku?

Głównym celem a zarazem misją Biura Rachunkowego "AWEMA" jest zapewnienie wszystkim naszym Klientom pomocy w prowadzeniu przedsiębiorstwa na terenie Bielska-Białej i nie tylko. Wyznaczony przez nas cel realizujemy za pomocą szerokiej gamy usług księgowych, popartych dużymi zasobami wiedzy oraz nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi.

Przede wszystkim jedną z zalet ze zlecenia do biura rachunkowego prowadzenia księgowości firmy jest to, że właściciele przedsiębiorstw nie muszą obawiać się stresujących kontroli, które mogą być prowadzone w siedzibie Firmy Klienta dlatego proponujemy aby nasi klienci zlecali nam prowadzenie dokumentacji księgowej i udzielili nam pełnomocnictwa.

Wtedy takie kontrole będą się odbywać w siedzibie naszego biura rachunkowego i to my na podstawie udzielonego pełnomocnictwa będziemy reprezentować Państwa Firmę przed wskazanymi organami kontroli jak np. kontrola podatkowa z Urzędu Skarbowego, kontrola skarbowa z UKS, kontrolami z ZUS, Inspekcji Pracy, itd. Biuro Rachunkowe AWEMA S.C. w Bielsku-Białej współpracę z Klientem opiera na partnerstwie, indywidualnym podejściu, wzajemnym zaufaniu i stworzeniu poczucia wspólnoty celów jakimi są rozwój firmy z jednoczesnym zabezpieczeniem prawidłowości rozliczeń podatkowych.. Skupiamy się na realizacji potrzeb Klientów, proponując profesjonalne i właściwe rozwiązania, które pomogą osiągnąć zamierzony cel.

Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji księgowej. Przedkłada się to na pełen profesjonalizm w obsłudze Klientów. Staramy się być zawsze dla Przedsiębiorców najlepszym partnerem w biznesie. Kierujemy się przede wszystkim zasadą maksymalizacji korzyści Klienta, nastawieni jesteśmy na współpracę długoterminową, oferując najwyższą jakość obsługi.